Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Piątka dla zwierząt. Posłuchaj audycji Cztery Łapy

Fot. fotolia.com

W minionym tygodniu klub parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przedstawił nowy projekt ustawy o ochronie zwierząt pt. „Piątka dla zwierząt”.

W ostatnim wydaniu audycji Cztery łapy postanowiliśmy szerzej omówić projekt. Naszym gośćmi były posłanka klubu Prawo i Sprawiedliwość – Iwona Arent oraz inspektor ds. ochrony zwierząt z OTOZ Animals – Ewelina Pierzchała.

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Fakir

Fakir (Paco) trafił do schroniska w 16 roku życia. Całe życie spędził na podwórku. Ile życia mu zostało? Tego nie wiemy, ale wiemy, że warto mu poszukać domu. Jak na swój wiek jest w dość dobrej kondycji, z innymi psami na wybiegu nie wchodzi w konflikt, ale też nie szuka z nimi kontaktu. Najbardziej zależy mu na towarzystwie człowieka. Fakir jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany i gotowy do adopcji. Kontakt w jego sprawie – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach – 606507829.

 

Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Cztery łapy
Lato z pupilem

Jesteśmy w trakcie akcji Radia Olsztyn "Lato z pupilem". W miniony piątek odbyła się pierwsza zbiórka. Udało nam się zgromadzić kilkaset kilogramów karmy dla zwierząt, którą...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV