Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Paweł Domagała w zupełnie innej roli

Fot. mat. prasowe Kino Świat

Jest teledysk do filmu „Na chwilę, na zawsze”. Film Piotra Trzaskalskiego niebawem w kinach.  

Chociaż z zawodu jest aktorem, od kilku lat śmiało podbija rynek muzyczny. Paweł Domagała to absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej, gwiazda serialu „Żmijowisko” oraz takich filmów jak m.in. „Gotowi na wszystko. Exterminator” czy „Planeta Singli”. Artysta jest także laureatem nagrody Fryderyka. Jego teledyski na YouTube zostały odtworzone już ponad 200 milionów razy, w tym hit „Weź nie pytaj” – 127 milionów razy.

Wkrótce Pawła Domagałę poznamy w zupełnie nowej  i nietypowej dla siebie roli. Artysta jest pomysłodawcą oraz współscenarzystą filmu „Na chwilę, na zawsze”. W sieci pojawił się teledysk do promującej film piosenki „Milcz”.  „Na chwilę, na zawsze” – opowieść w reżyserii uznanego reżysera Piotra Trzaskalskiego („Edi”, „Mój rower”) o spotkaniu rockmana i wschodzącej piosenkarki.

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

To film, w którym główną rolę grają uczucia. Jest pełen muzyki i wzruszających scen, ale przede wszystkim niesie ważne dla mnie osobiście przesłanie – nigdy nie jest za późno na odkupienie win.”- mówi o filmie Domagała.

Premiera filmu niedługo po otwarciu kin.

 

Autor: Ł. Adamski / mat. prasowe
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, kultura
Świąteczny maraton filmowy

Zazwyczaj w okresie świątecznym wszystkiego mamy za dużo i wolnego czasu, i pokarmów. Mimo wyjątkowo skromnych i niemal samotnych świąt, napoje chłodzące też się znalazły. Dostosowałem...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV