Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Paweł Domagała gościem Radia Olsztyn. Artysta był jedną z gwiazd ostatniego dnia Olsztyn Green Festivalu

Paweł Domagała i Monika Szczygło. Fot. B.Świerkowska-Chromy

Gwiazdy polskiej muzyki na scenie i tłumy na plaży. W sobotę przed północą zakończył się olsztyńskie Green Festival. Po raz pierwszy impreza trwa 3 dni.

W czwartek i piątek na dwóch scenach plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel wystąpiła cała plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przed publicznością zaprezentowali się m.in. Krzysztof Zalewski, Lao Che, Daria Zawiałow, Wojtek Mazolewski Quintet – Komeda, Voo Voo, Nosowska, Mela Koteluk, Fisz Emade Tworzywo, The Dumplings i Organek.

W sobotę zagrali: Łąki Łan, Sokół, EABS, Paulina Przybysz, Wasabi, Baranovski, Andrzej Piaseczny i Paweł Domagała, który był też specjalnym gościem Radia Olsztyn.

Posłuchaj rozmowy Moniki Szczygło z Pawłem Domagałą

00:00 / 00:00

Oprócz koncertów organizatorzy przygotowali wydarzenia promujące ekologię i zdrowy styl życia. Swoje stoiska ustawiła m.in. Komisja Europejska, która podzieliła je na kategorie tematyczne: ekologia, sztuka i sport. Można się było m.in. dowiedzieć jakie programy i fundusze unijne mogą pomóc w rozwoju naszych pasji, w edukacji czy założeniu własnego biznesu.

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w muzyka, Olsztyn, festiwal, plaża miejska, koncerty
Mimo młodego wieku są profesjonalistami. Jedyna w Polsce młodzieżowa orkiestra wystąpi w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Polska Orkiestra Młodzieżowa Lutoslawski Youth Orchestra to największa i jedyna ogólnopolska orkiestra dla uczniów szkół muzycznych II stopnia w Polsce. Co roku podróżuje po kraju, szukając...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV