Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ostatnie rozstrzygnięcia w ME w siatkówce na siedziąco

Polscy niepełnosprawni siatkarze rozegrają dziś (21.09) mecz o piąte miejsce w Mistrzostwach Europy w siatkówce na siedząco.

W zawodach rozgrywanych w Elblągu rywalami biało-czerwonych będą Holendrzy, którzy na poprzednich mistrzostwach okazali się lepsi od naszej drużyny. To okazja do rewanżu i zdobycia wymarzonej, lepszej niż wtedy lokaty – mówi trener Polaków Bożydar Abadżijew.

Z kolei Polki walczą dziś o siódme miejsce w stawce dziewięciu reprezentacji. W finale kobiet o złoto zagrają Ukraina z Rosją. Mecz zacznie się o godzinie 15.00, a o godzinie 16.30 na boisko wyjdą najlepsze męskie zespoły. O mistrzostwo Europy zagrają Bośnia i Hercegowina z Rosją.

Wstęp na mecze w hali przy Alei Grunwaldzkiej jest wolny. Ostatnim meczom mistrzostw towarzyszyć będzie wiele atrakcji – konkursów, loterii oraz pokazów. Jeśli ktoś nie może oglądać meczów na żywo, to na stronie internetowej paravolley.pl jest transmisja z hali CSB.

Radio Olsztyn jest patronem medialnym Mistrzostw Europy w siatkówce na siedząco. (mstan/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka
Niepełosprawni siatkarze rozpoczynają Mistrzostwa Europy

Pierwsze ekipy uczestników siatkarskich Mistrzostw Europy osób niepełnosprawnych przyjechały już do Elbląga. W imprezie weźmie udział 9 żeńskich i 13 męskich reprezentacji 15 krajów. To największa...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV