Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ostatni dzień zapisów na konsultacje dla młodych


Jeszcze tylko dziś trwają zapisy chętnych do udziału w konsultacjach przy tworzeniu strategicznego dokumentu rządowego skierowanego do młodych ludzi – Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia.

Opinie mają być ujęte przy okazji tworzenia ustaw i wydawania rozporządzeń. Takie konsultacje trwają we wszystkich województwach w kraju. Do udziału w konsultacjach i zapisach do dyskusji zaprasza młodych ludzi także wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki.

Mam przyjemność i zaszczyt zaprosić wszystkich młodych ludzi z naszego województwa, którzy mają wiele pomysłów na rzecz młodych w rożnych obszarach: edukacji, polityki rodzinnej, ekologii. Macie niepowtarzalną okazję, aby stworzyć dokument, który będzie wyznaczał ścieżki działania polskiego rządu w najbliższych latach.

Konsultacje odbędą się 18 maja o godz. 17.00 w formule zdalnej. Aby zapisać się na nie, wystarczy wejść na stronę internetową www.gov.pl/dla młodych i wypełnić formularz.

Autor: B. Gajlewska za UW
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wojewoda, konsultacje, dokument, Artur Chojecki, młodzi ludzie
Punkt szczepień powszechnych w Kętrzynie otwarty. Zaszczepi 2 tysiące osób tygodniowo

W Kętrzynie ruszył 9 punkt szczepień powszechnych w Warmińsko-Mazurskiem. Powiatowy punkt otwarto w hali sportowej MOSiR-u przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Uruchomienie miejsca, gdzie dziennie będzie można...

Zamknij
RadioOlsztynTV