DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Orzeł wreszcie zgarnął komplet punktów

Siatkarki II-ligowego Orła Elbląg wreszcie wygrały za 3 punkty! Po dwóch z rzędu tie-breakach, tym razem ograły na wyjeździe rezerwy Murow ej Gośliny 3:1.

Dzięki temu Orzeł jest już na trzecim miejscu w tabeli.

Rywal, mimo że zamyka stawkę, jest bardzo wymagający – mówi trener elblążanek – Andrzej Jewniewicz.

00:00 / 00:00
(wywiad przeprowadził Maciej Świniarski)

KS Murowa Goślina II – Orzeł Elbląg 1:3 (18:25, 26:24, 21:25, 20:25)
Orzeł Elbląg: Sylwia Korczak, Izabela Miklasińska, Eliza Białczak, Izabela Cieżyńska, Aleksandra Goździewicz, Sara Ilukowicz, Aleksandra Fota (l) oraz Joanna Cupisz, Ada Sosnowska, Izabela Wąsik, Justyna Bąk, Ewelina Frąszczak.

Komplet wyników 13 kolejki II ligi kobiet siatkarek w sezonie 2012/2013
RSMS Police – KS ENERGETYK Poznań 3:2
MUKS Joker MEKRO Świecie – UKS Orzeł Malbork 3:0
MLKS ZAWISZA Sulechów – SSPS Piast Netto Szczecin 3:0

Sytuacja w tabeli
Liderem rozgrywek jest MLKS ZAWISZA Sulechów (30 pkt., sety: 30-3). Orzeł zajmuje trzecie miejsce (21 pkt., sety: 26-21).

Więcej w siatkówka
Porażka z Jastrzębiami oddaliła AZS od rundy play-off

Walczyli bardzo dzielnie, ale niestety punkty jadą do Jastrzębia. Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn przegrali w Uranii z Jastrzębskim Węglem 1:3 (w setach: 32:34, 15:25, 25:23, 21:25...