Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyński obóz MMA z najlepszymi w Polsce

Najlepsi zawodnicy z Warmii i Mazur, Warszawy oraz Trójmiasta uczestniczą w obozie mieszanych sztuk walki organizowanym przez MMA Arrachion Olsztyn. Fot. P. Świniarski

Najlepsi zawodnicy z Warmii i Mazur, Warszawy oraz Trójmiasta uczestniczą w obozie mieszanych sztuk walki organizowanym przez klub MMA Arrachion Olsztyn.

W stolicy regionu trenują takie gwiazdy polskiego MMA jak: Joanna Jędrzejczyk, Mamed Khalidov, Asłambek Saidov czy Krzysztof Jotko. Ten ostatni ma za sobą kilka udanych walk w najbardziej prestiżowej amerykańskiej federacji UFC, ale zawsze chętnie odwiedza stolicę Warmii i Mazur.

Jestem z Ornety, a więc mam do Olsztyna bardzo blisko. Lubię tu przyjeżdżać, a jak jeszcze Arrachion organizuje takie fajne obozy, to z jeszcze większą chęcią odwiedzam stolicę Warmii i Mazur – powiedział Radiu Olsztyn Krzysztof Jotko.

00:00 / 00:00

Olsztyńska gwiazda areny MMA Mamed Khalidov intensywnie przygotowuje się do zbliżającej się gali KSW 27. Jak mówi takie treningi z najlepszymi zawodnikami to doskonała lekcja. MMA trenuję od jakiegoś czasu i widzę jak chłopaki się zmienili. Na przykład Krzysiek Jotko dojrzał i walczy zupełnie inaczej niż przed kilkoma laty. Jest to ciężki sparing-partner – mówił Mamed Khalidov.

00:00 / 00:00

Zarówno Mamed Khalidov, jak i Asłambek Saidov równo za miesiąc 17 maja stoczą swoje walki podczas gali KSW 27, która odbędzie się w gdańskiej ERGO-Arenie. Krzysztof Jotko natomiast powalczy ostatniego dnia maja na gali UFC. (pswin/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w MMA, sztuki walki, spotr
Zawodnicy Arrachionu wylewają siódme poty

Pracowity początek roku mają przed sobą zawodnicy i zawodniczki olsztyńskiego Arrachionu. Wielu z nich postawi swoje pierwsze kroki na galach MMA - mówi w rozmowie z...

Zamknij
RadioOlsztynTV