Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyn stolicą polskiego triathlonu

Elemental Triathlon Olsztyn. Fot. Ł. Węglewski

W Centrum Rekreacyjno-Sportowym UKIEL rozpocznie się, w niedzielę 15 maja, pierwsza edycja zawodów Elemental Tri Series.

Zawodnicy rywalizują na trzech dystansach: supersprinterskim, sprinterskim i olimpijskim. Na starcie stanęła między innymi reprezentantka Olsztyna Magdalena Mielnik.

00:00 / 00:00

Sebastian Najmowicz chcę się pokazać z dobrej strony i zaliczyć kolejny etap przygotowań. Fot. Ł. Węglewski

Kibice z Olsztyna mogą także wspierać ubiegłorocznego zwycięzcę całego cyklu Elemental Tri Series Sebastiana Najmowicza. Jak powiedział Radiu Olsztyn, chcę się pokazać z dobrej strony i zaliczyć kolejny etap przygotowań, ale w tym roku jego celem są to Mistrzostwa Świata w Australii na dystansie pół iron-mana (1900 metrów pływania, 90 km jazdy na rowerze oraz 21 km biegu).

00:00 / 00:00

W tym roku cykl Elemental Tri Series triathloniści rozpoczynają właśnie w stolicy Warmii i Mazur. Rywalizacja odbędzie się również w Augustowie, Blachowni koło Częstochowy oraz w Białymstoku.

 

 

(pswin/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, Triathlon
Firma Budimex nowym sponsorem Stomilu

Stomil Olsztyn ma nowego sponsora głównego. To firma Budimex S.A., której przedstawiciele podpisali dziś umowę z olsztyńskim klubem. - Nie mamy tradycji i bogatych doświadczeń dotyczących...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV