Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Firma Budimex nowym sponsorem Stomilu

Stomil Olsztyn ma nowego sponsora głównego. To firma Budimex S.A., której przedstawiciele podpisali dziś umowę z olsztyńskim klubem.

– Nie mamy tradycji i bogatych doświadczeń dotyczących sponsorowania piłki nożnej, ale dążymy do tego, aby w regionach, w których realizujemy projekty, wspierać różne inicjatywy – powiedział Radiu Olsztyn Krzysztof Kozioł,  rzecznik prasowy firmy Budimex.

00:00 / 00:00

Sponsorem głównym Stomilu Olsztyn została firma Budimex. Fot. stomil.olsztyn.pl

Radiu Olsztyn nie udało się ustalić jaką kwotą zostanie zasilone konto Stomilu Olsztyn. Krzysztof Kozioł podkreślił, że warunki finansowe są objęte klauzulą poufności, a szczegóły dotyczące świadczeń promocyjnych na rzecz sponsora zostaną uzgodnione do 30 czerwca bieżącego roku.

00:00 / 00:00

Umowa sponsorska między firmą Budimex, a Stomilem Olsztyn została podpisana do 30 czerwca 2018 roku. Zawarta jest w niej również możliwość przedłużenia o kolejne lata.

 

Budimex istnieje od ponad 45 lat

Budimex istnieje od ponad 45 lat.
Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim. Jako generalny wykonawca firma działa w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Obecnie na terenie województwa warmińsko – mazurskiego spółka realizuje trzy duże kontrakty infrastrukturalne: obwodnicę Olsztyna, obwodnicę Ostródy i odcinek drogi ekspresowej S7 Miłomłyn – Ostróda.
Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW, a od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych.

 

(pswin/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, piłka nożna, Stomil Olsztyn, sponsor
Ezequiel Palacios nowym siatkarzem Indykpolu

Reprezentant Argentyny nowym siatkarzem Indykpolu AZSu Olsztyn. Jak udało nam się ustalić został nim Ezequiel Palacios - 23-letni przyjmujący, który wystąpi w tegorocznej lidze światowej. Prezes...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV