Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyn gospodarzem Pucharu Polski? Trwają rozmowy – tłumaczy wiceprezes Motoklubu Olsztyn

Motocross. Fot. pixabay.com

2020 rok będzie pełen wyzwań przed olsztyńskimi motocrossowcami. Cezary Lewko i Hanna Szczucińska z Motoklubu będą walczyć o jak najwyższe lokaty w Mistrzostwach Polski.

Sporo pracy będą mieli organizatorzy zawodów w stolicy Warmii i Mazur. W zeszłym roku odbyły się tu Mistrzostwa Strefy Północnej oraz Mistrzostwa Okręgu. W tym sezonie jest szansa, że Olsztyn będzie gospodarzem zawodów o Puchar Polski – mówi Marcin Szanter, wiceprezes Motoklubu Olsztyn.

Wszystko jest na dobrej drodze, żebyśmy mogli odbudować potęgę motocrossu. Puchar Polski jest w naszym zasięgu. Mogę powiedzieć tylko tyle, że się staramy i rozmowy trwają. Układ kalendarza będzie znany najprawdopodobniej na początku lutego. Wtedy będziemy wiedzieli, jakie mamy szanse. Podejrzewam, że na pewno zostaniemy przy strefie i okręgówce. Im wyższa ranga, tym wyższe pieniądze. Niestety dziś ciężko jest zdobyć pieniądze na ten sport.

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska/A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Marcin Szanter
Olsztyński tor gotowy na imprezy najwyższej rangi

Olsztyński tor motocrossowy niedługo ponownie stanie się areną zmagań najlepszych zawodników w Polsce. Miłośnicy tej dyscypliny sportu w stolicy Warmii i Mazur doprowadzili obiekt do stanu...

Zamknij
RadioOlsztynTV