DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Olimpia Elbląg w 89 minucie prowadziła 2:0, a jednak nie wygrała. „Przeciwnik nas ukarał”

W II lidze elbląska Olimpia była bardzo blisko wywiezienia trzech punktów ze Stalowej Woli, prowadząc ze Stalą 2:0 do 89 minuty.

Trafienia dla elblążan zanotował Cezary Demianiuk w 24 i 68 minucie. Gospodarze jednak rzutem na taśmę wyrównali i skończyło się remisem 2:2, co – rzecz jasna – bardzo zasmuciło trenera Adama Noconia:

Mieliśmy pod kontrolą ten mecz i chyba za bardzo uwierzyliśmy, że możemy strzelić trzecią bramkę. Popełniliśmy błędy w defensywie i Stal nas ukarała.

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg wraca do treningów. „Musimy się dobrze przygotować do pierwszego meczu”

Piłkarze drugoligowej Olimpii Elbląg wracają do grupowych treningów. Taką decyzję podjął Polski Związek Piłki Nożnej po serii badań na obecność przeciwciał SARS-Cov-2 u zawodników. Te okazały...