JUTRO: 7 °C pogoda jutro

Olimpia Elbląg przegrała u siebie z Bytovią Bytów 0:1

Drugoligowa Olimpia Elbląg traci cenne punkty na własnym terenie. Żółto-biało-niebiescy przegrali dziś u siebie z Bytovią Bytów 0:1.

Od 39. minuty elblążanie grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce obrońcy – Tomasza Lewandowskiego. Jedyną bramkę w 86. minucie zdobył Piotr Giel.

Po raz kolejny w bardzo zły sposób tracimy zawodnika po 2 żółtych kartkach i gramy w dziesiątkę. (…) Niestety znowu przychodzi ta feralna 84-85. minuta, gdzie tracimy bramkę w sytuacji, w której myślimy, że mamy to pod kontrolą

– mówi Jacek Trzeciak, trener Olimpii.

00:00 / 00:00

A co o spotkaniu sądzi Kamil Socha, trener Bytovii?

Tak jak sądziliśmy był to bardzo trudny mecz z drużyną, która się nie poddaje i gra bardzo ambitnie i agresywnie. Wiedzieliśmy, że będziemy walczyć od samego początku o 3 punkty. Myślę, że na nie zasłużyliśmy.

Dodajmy, że spotkanie Pogoni Siedlce z Sokołem Ostróda zostało przełożone na 31 marca.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Chmielewska

Przeczytaj poprzedni wpis:
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym MUKS Poznań za mocny dla koszykarek KKS-u

Koszykarki KKS-u Olsztyn wreszcie znalazły pogromczynie. Olsztynianki przegrały pierwszy mecz ćwierćfinałowy w 1-lidze, ulegając na wyjeździe MUKS-owi Poznań 54:80. Olsztynianki wcale nie były gorsze od rywalek....