DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Olimpia Elbląg bez szans w starciu z ekstraklasowym Rakowem

Olimpia Elbląg przegrała u siebie z Rakowem Częstochowa 0:4 w 1/16 Pucharu Polski.

Elblążanie po pierwszych 45 minutach przegrywali 0:2 – dwukrotnie bramkarza gospodarzy pokonał Felicio Brown Forbes (w 4 i 24 minucie). Po zmianie stron goście trafili w 68 minucie za sprawą Igora Sapały, zaś wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry Aleksandar Kolev.

MVP meczu wybrano przyjmującego Aluronu – Alexandre Ferreirę.

– Na wyniku zaważyła bramka stracona już w 4 minucie – oceniał trener Olimpii Adam Nocoń.

00:00 / 00:00

Z trenerem zgadza się pomocnik Olimpii Michał Kuczałek.

Przypomnijmy, Raków zajmuje 12 miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy, Olimpia zaś jest 5. w rozgrywkach II ligi. Już w sobotę Olimpia gra w Legionowie, a w następny weekend u siebie z Garbarnią.

Redakcja: A.Dybcio/B.Świerkowska-Chromy

Więcej w Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg niepokonana. Rewelacyjny występ Sebastiana Madejskiego

Szczęśliwe zwycięstwo odniosła II ligowa Olimpia Elbląg. Elblążanie podejmowali Aspirującą do awansu Stal Rzeszów. Mecz był jednostronnym widowiskiem. Stal zdecydowanie przeważała, ale to Olimpia w 17...