Odszedł z szablą oficerską
W Komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej pożegnano zastępcę komendanta – pułkownika Marka Obrębskiego. Pułkownik odszedł na emeryturę. Pierwsze szlify dyscypliny mundurowej zdobył w Wyższej Oficerskiej Szkole Samochodowej.
Pełnienie służby wojskowej rozpoczął w 112 Batalionie Zabezpieczenia Wojsk Obrony Wewnętrznej Ministerstwa Obrony Narodowej. Jest absolwentem Akademii Obrony Narodowej na Wydziale Wojsk Lądowych. W 2002 roku Marek Obrębski został przyjęty w szeregi Straży Granicznej. Od 2007 roku pełnił funkcję zastępcy komendanta Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
Komendant Główny Straży Granicznej – generał brygady Dominik Tracz wyróżnił żegnającego się ze służbą pułkownika Straży Granicznej Marka Obrębskiego szablą oficerską. (pś/gol/as)













![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


















