Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

ODR zachęca do kontaktu w czasach pandemii. Można skorzystać z czatu albo aplikacji mobilnej

Fot. Łukasz Węglewski

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego uruchomił nowe formy kontaktu z rolnikami, aby skutecznie doradzać i rozwiązywać bieżące problemy w dobie ograniczeń spowodowanych epidemią.

Na stronie wmodr.pl działa czat, który umożliwia specjalistom Ośrodka stały kontakt z rolnikami. Porady udzielane są w zależności od wybranej kategorii branżowej, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Na pytania specjaliści odpowiadają również korzystając z sekcji wmodr.pl/kontakt, poprzez formularz kontaktowy.

Kolejna z dostępnych form kontaktu to bezpłatna, mobilna aplikacja ODR Olsztyn za pośrednictwem, której można nie tylko umówić spotkanie z doradcą, ale monitorować informacje o terminach atestów opryskiwaczy, polis ubezpieczeniowych, śledzić aktualne zagrożenia wynikające z pojawienia się organizmów szkodliwych w uprawach. Instalując aplikację z play.google.com zyskujemy dostęp do aktualności branżowych i opieki doradcy.

Z kolei platforma komunikacyjna forum.wmodr.pl ułatwia wymianę informacji, doświadczeń z zakresu rolnictwa i Wspólnej Polityki Rolnej oraz dobrych praktyk.

Autor: W. Chromy
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w epidemia, rolnictwo, rolnik, ODR
ODR prosi o otwarcie targowisk, samorządy szukają rozwiązań

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego prosi samorządy, by otwierały targowiska. Wszystko po to, by pomóc rolnikom. Czas epidemii to czas trudny także dla rolników. Część samorządów zamknęła...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV