Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Od poniedziałku zmiana w organizacji ruchu w okolicach Ostródy

Droga krajowa numer 7 w okolicach Napierek. Fot. M. Lewiński

Kierowcy poruszający się DK nr 7 w okolicach Ostródy i miejscowości Górka muszą zachować szczególną ostrożność. Drogowcy otworzą w tym miejscu przejazd w związku z zakończeniem przebudowy starego odcinka drogi, od ronda przy Expo Mazury do miejscowości Górka.

Od  poniedziałku (15 maja)  zaplanowano wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu w ciągu drogi krajowej nr 7. Zmiana związana jest z zakończeniem przebudowy starego odcinka drogi krajowej numer 7 od ronda przy Expo Mazury do miejscowości Górka oraz przywróceniem na nim ruchu relacji Gdańsk – Warszawa.

Jednocześnie zamknięte dla ruchu zostanie dotychczasowe połączenie z nowo wybudowanym odcinkiem drogi S7 od ronda na wysokości Arena Ostróda do miejscowości Worniny. Ukończone zostaną roboty drogowe i mostowe w obrębie Węzła Ostróda Południe.

W związku ze zmianami w organizacji ruchu policjanci apelują do kierowców o rozwagę i szczególną ostrożność przy poruszaniu się i zjazdach na nowe odcinki drogi. Od poniedziałku należy zwracać uwagę na znaki drogowe i tablice informacyjne uwzględniające zmiany. W tych miejscach należy spodziewać się zwiększonej liczby patroli ruchu drogowego, którzy będą monitorować przejazdy.

Nowa organizacja ruchu ma obowiązywać do końca sierpnia.

Zmiany w organizacji ruchu na DK 7. Fot. KWP

(KWP/A.Podbielska)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w przebudowa, zmiana organizacji ruchu
Kolejne zmiana w organizacji ruchu na ul. Towarowej w Olsztynie

Od poniedziałku (08.05.) kolejna zmiana organizacji ruchu na ul. Towarowej w Olsztynie. Robotnicy przebudowujący podziemne instalacje będą pracować na odcinku od skrzyżowania z ul. Stalową do...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV