Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Od piątku zostanie zamknięty fragment ul. Wyszyńskiego [MAPA]

fot. P. Getka

W związku z przebudową sieci ciepłowniczej w obrębie skrzyżowania al. Piłsudskiego, ul. Leonharda oraz ul. Wyszyńskiego – Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie informuje o zmianach w organizacji ruchu.

Ruch ul. Wyszyńskiego na odcinku od al. Piłsudskiego do stacji paliw BP odbywać się będzie dwukierunkowo ul. Augustowską dla jadących ul. Leonharda i z kierunku Ostrzeszewa. Dojazd do stacji paliw BP będzie możliwy wyłącznie od strony ronda na skrzyżowaniu ul. Żołnierskiej z ul. Augustowską.

Na odcinku ul. Wyszyńskiego zlikwidowane zostaną tymczasowe przystanki w rejonie Centrum Medycznego Polmed i stacji paliw BP. Ich rolę przejmą przystanki na ul. Leonharda przy Michelin.

Ruch pieszych odbywał się będzie po stronie Centrum Medycznego Polmed, stacji paliw BP oraz Domu Handlowego Gracja. Uczestników ruchu prosimy o szczególną uwagę.

Zmiany mają obowiązywać od godz. 22 w piątek 25 listopada.

mat. bezpieczny.olsztyn.eu

Zmiana organizacji ruchu na ul. Wyszyńskiego – pdf

Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w kierowcy, zmiany, organizacja ruchu
Uwaga na zwierzęta na drogach. Jesień to czas ich migracji

Okres jesienno-zimowy to czas intensywniejszych migracji zwierząt, które szukają pożywienia. A to oznacza, że coraz częściej możemy je spotkać również w pobliżu ruchliwych tras. Największe ryzyko...

Zamknij
RadioOlsztynTV