Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nowy trener Stomilu Olsztyn: zabieramy się za robotę!

Pierwszoligowy Stomil Olsztyn ma  nowego trenera. Piotra Klepczarka zastąpił Adrian Stawski, który podpisał kontrakt na sezon z opcją przedłużenia o kolejny.

Od kilku lat szkoleniowiec prowadził Bytovię Bytów, której także nie omijały problemy. Adrian Stawski cieszy się na nowe wyzwanie.

Kolega do mnie zadzwonił i mówi, Adrian ty chyba takie klimaty lubisz, gdzie jest ciężko i trzeba coś zacząć budować (…) Mam nadzieję, że tutaj też się uda, widząc ludzi, którzy są w to wszystko zaangażowani. Wspólnymi siłami coś zbudujmy. Kompletujemy sztab. Musi być dopięty do pierwszego treningu. Zabieramy się za robotę. Do pierwszego meczu czasu jest bardzo mało, ale spróbujemy to wykorzystać maksymalnie jak się da.

 

Jutro ma się odbyć pierwszy trening Stomilu – przynajmniej w teorii – w starym składzie i ze starym szkoleniowcem. Zawodnicy i poprzedni sztab szkoleniowy mają bowiem kontrakty do najbliższej środy.

00:00 / 00:00

 

Autor: M.Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w sport, piłka nożna, Stomil Olsztyn, Adrian Stawski
Tenis stołowy: Dyjas i Nuytinck wicemistrzami Europy w deblu

Zawodnik Dekorgassu Działdowo Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck zostali srebrnymi medalistami w deblu w tenisie stołowym w grze podwójnej. W finale, w Warszawie, przegrali z...

Zamknij
RadioOlsztynTV