Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nowy przystanek i tymczasowe objazdy. Sprawdź zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej w Olsztynie

Fot. Przemysław Getka

Zawieszony kurs, krótsza trasa, nowy przystanek i objazdy. MPK w Olsztynie wprowadza korekty do obowiązującego rozkładu jazdy.

Wieczorny kurs linii 117 o godzinie 18 z Osiedla Generałów w soboty oraz niedziele i święta zostaje skrócony do pętli „Jakubowo”. Uruchomiono również nową parę przystanków: Tomaszkowo – Miody, gdzie będzie się zatrzymywał autobus linii 129. Do 1 kwietnia przyszłego roku zawieszony zostaje kursowanie linii 304.

Jak poinformował Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie, w związku z pracami drogowymi na ulicy Jagiellońskiej, od dziś odcinek tej arterii od skrzyżowania z Poprzeczną do skrzyżowania z ulicą Wrocławską zostanie ponownie wyłączony z ruchu w obu kierunkach. Linie autobusowe nr 108, 109, 112, 124, 126, 131, 136 zostaną ponownie skierowane na trasę objazdową ulicami: Reymonta – Zientary-Malewskiej – Cichą.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w MPK, autobus
Niebezpieczne upadki w autobusach i tramwajach. „Trzymaj się! Dojedziesz bezpiecznie”. W Olsztynie ruszyła kampania informacyjna

  O zachowanie ostrożności podczas jazdy komunikacją miejską zaapelowały Olsztyński Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu oraz Komenda Miejska Policji. Ma to związek z rosnącą liczbą upadków...

Zamknij
RadioOlsztynTV