Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nowy cykl Teatru Jaracza. „To przestrzeń otwarta dla wszystkich”

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie rozpoczyna nowy cykl Teatr Otwarty. Będzie to przestrzeń do wymiany poglądów i podzielenia się wrażeniami ze spektaklu.

Nowy cykl w Teatrze Jaracza jest skierowany do tych osób, które chciałyby porozmawiać o tym co widzą w teatrze, o tym co ich denerwuje, co ich urzeka. Słowem przestrzeń otwarta dla wszystkich, żeby jeszcze po spektaklu zanim te wszystkie emocje opadną można było podyskutować. Jest to misja teatru, który chce bardzo mocno dialogować

– powiedział wicedyrektor teatru Andrzej Fabisiak.

Cykl Teatr Otwarty zainauguruje dyskusja po spektaklu „Nie smućcie się. Ja zawsze będę z Wami” na Scenie Margines. Spotkanie pod hasłem Duchowe Wędrówki poprowadzi krytyk teatralny Tomasz Domagała. W dyskusji wezmą udział reżyser sztuki Wiktor Rubin, dramaturżka Jolanta Janiczak oraz franciszkanin Cordian Szwarc.

Sztuka „Nie smućcie się. Ja zawsze będę z Wami” opowiada, prawdopodobne, losy jednej z wizjonerek objawień w Gietrzwałdzie Justyny Szafryńskiej. Dyskusję zaplanowano po spektaklu, który rozpocznie się o godzinie 19.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00


Autor: A. Lipczyńska
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w teatr, spektakl, kultura, sztuka, Olsztyn, Teatr Jaracza
Prezydent Białegostoku poparł kandydata KO na prezydenta Olsztyna

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski poparł kandydującego na prezydenta Olsztyna Roberta Szewczyka. W drugiej turze zmierzy się on z Czesławem Jerzym Małkowskim. Tadeusz Truskolaski w tegorocznych wyborach...

Zamknij
RadioOlsztynTV