DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Niskie loty Orła w Szczecinie

W mecz 17. kolejki II ligi kobiet siatkarki E. Leclerca Orła Elbląg przegrały gładko w Szczecinie z drużyną Piasta Neto 0:3.

Trener elblążanek Andrzej Jewniewicz przyznał w rozmowie z Andrzejem Minkiewiczem, że wpływ na wynik miały absencje w kadrze jego drużyny, ale siatkarki nadal walczą o lokatę w czołówce tabeli.

00:00 / 00:00

Piast Netto Szczecin – E. Leclerc Orzeł Elbląg 3:0 (25:22, 25:18, 25:15)
E. Leclerc Orzeł: Bąk, Miklasińska, Ilukowicz Cupisz, Frąszczak, Goździewicz, Tchórzewska (l), Jabłońska, Sosnowska, Korzeniewska, Wąsik, Wielgoszyńska.

W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej elblążanki zagrają 9 marca na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie Orzeł Malbork.

Komplet wyników 17. kolejki II ligi siatkarek w sezonie 2012/2013
SSPS Piast Netto Szczecin – E. Leclerc Orzeł Elbląg 3:0
MUKS Joker MEKRO Świecie – KS Murowana Goślina 3:0
MLKS ZAWISZA Sulechów – KS Pałac II Bydgoszcz 3:0
UKS Orzeł Malbork – KS ENERGETYK Poznań 0:3

Sytuacja w tabeli – po 17 kolejkach spotkań
Po 17 meczach rundy zasadniczej prowadzi MLKS ZAWISZA Sulechów (44 pkt., sety: 45-6). Elblążanki zajmują piąte miejsce w tabeli (23 pkt, sety: 29-32). (ami/łw)

Więcej w siatkówka
Siatkarskie perełki powalczą w Kortowie

O godzinie 17.00 w hali sportowej w Kortowie rozpocznie się siatkarski ćwierćfinałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów. Do stolicy Warmii i Mazur zawitają drużyny z Andrychowa, Pyrzyc...