Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 30 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nielegalne automaty w Nidzicy, marihuana w lokalu w Dobrym Mieście

Fot. KAS

Kolejne 4 urządzenia do gier hazardowych skonfiskowali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Olsztyna. Tym razem mundurowi odkryli lokal w Nidzicy.

Na miejscu funkcjonariusze przesłuchali obsługę, zabezpieczyli 3 stanowiska komputerowe do prowadzenia gier hazardowych oraz jeden komputer, który służył do generowania kodu udostępnianego graczom. Ponadto zajęli gotówkę przeznaczoną na wypłaty ewentualnych wygranych

– relacjonowała młodszy aspirant Marta Rosiak – oficer prasowy Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.

Z kolei w ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Działu Realizacji z Olsztyna ujawnili 3 nielegalne automaty w centrum Dobrego Miasta. Mundurowi zabezpieczyli tam też pieniądze na wygrane, klucze do kasowania kredytów oraz marihuanę i akcesoria do palenia. Opiekun lokalu przyznał się do używania marihuany na potrzeby własne. Za pomoc przy urządzaniu nielegalnych gier na automatach został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Sprawę zabronionych środków odurzających przejęli policjanci z Dobrego Miasta.

Organizatorom nielegalnych gier grożą grzywny w wysokości 100 tysięcy złotych od jednego automatu, kara nawet 3 lat więzienia lub obie kary łącznie.

Fot. KAS

Autor: P. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w hazard, nielegalne automaty
Organizatorzy nielegalnego hazardu zatrzymani. Działali w trzech województwach

Funkcjonariusze CBŚP i KAS zatrzymali 15 osób podejrzanych o udział w hazardowym gangu. Zatrzymani mieli organizować nielegalne gry hazardowe na automatach. Działali w Olsztynie i innych...

Zamknij
RadioOlsztynTV