Nie żyje ugodzony nożem mieszkaniec Działdowa. Policja zatrzymała jego partnerkę
Zraniony nożem kuchennym 35-latek trafił do szpitala w Działdowie. Pomimo reanimacji i udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł.
W mieszkaniu zatrzymano jego 43-letnią partnerkę. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 43-latka została zatrzymana, do czasu wyjaśnienia sprawy.
Przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratory Rejonowej w Działdowie. Na czwartek zaplanowano sekcję zwłok, która pomoże określić, co było bezpośrednią przyczyną zgonu.
Autor: K.Piasecka
Redakcja: BSChromy















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)









