DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro

Nie udało się Stomilowi. Przegrana z Sandecją

Stomil Olsztyn przegrał z Sandecją Nowy Sącz 1:2 (0:2) w meczu 14. kolejki 1. ligi piłki nożnej.

Piłkarze z Olsztyna zaliczyli dobry początek spotkania, ale zamiast trafić do bramki, sami stracili gola po wrzucie z autu zawodników Sandecji. Goście już w 15. minucie powiększyli swoją przewagę i z dwubramkowym prowadzeniem zeszli na przerwę.

W drugiej połowie trener olsztynian dokonał dwóch zmian – w miejsce Filipa Szabaciuka wszedł Aleksander Pawlak, a Jakuba Tecława zastąpił Maciej Spychała.

W 82. minucie bramkarz Sandecji Dawid Pietrzkiewicz obronił rzut karny wykonywany przez Patryka Mikitę. Napastnik Stomilu jednak zdobył gola po dobitce. Pomimo to piłkarzom Stomilu nie udało się doprowadzić do remisu.

Liderem rozgrywek jest Widzew Łódź, który ma 5 punktów przewagi nad Miedzią Legnica i siedem nad Koroną Kielce. Sandecja jest czwarta, a Stomil przedostatni.

Autor: K. Kantor/M. Rutynowski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w mecz, Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz
Drugie zwycięstwo Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn wygrali z Aluron CMC Warta Zawiercie w spotkaniu 4. kolejki Plusligi. Akademicy potrzebowali jedynie trzech setów, by pokonać gości z południa Polski....