DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Nie ma mocnych na futsalistów z Lubawy

Constract Lubawa. Fot. FB Constract Lubawa

Futsaliści Constractu wygrali po raz siódmy z rzędu! Lubawianie w meczu piętnastej kolejki Futsal Ekstraklasy pokonali Red Dragons Pniewy 2:1.

Do przerwy był bezbramkowy remis, a wynik spotkania ustalił w ostatniej minucie ustalił Tomasz Kriezel.

Taki przebieg spotkania nie był dla nas zaskoczeniem – mówi trener Constractu – Dawid Grubalski.

Zespół z Pniew zawsze gra dobrze z zespołami z góry tabeli. Są poukładani taktycznie. Mają swój pomysł na każde spotkanie, mają swoje mocne strony. Wiedzieliśmy, że ten wynik będzie na styku.

00:00 / 00:00

To był ostatni mecz Constractu w tym roku. W tabeli zajmują drugie miejsce i tracą do lidera – Rekordu Bielsko-Biała dwa punkty.

Autor: K.Piasecka
Redakcja: Ł.Sadlak

Więcej w futsal, Constract Lubawa
„To była trudna przeprawa”. Constract Lubawa zwyciężył w emocjonującym meczu

Constract Lubawa pokonał u siebie Dreman Opole Komprachcice 5:3 w bardzo emocjonującym spotkaniu czołowych drużyn Futsal Ekstraklasy. Konstrukorzy w pierwszych trzech minutach zanotowali trzy trafienia. -...