Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Nic już się nie może wydarzyć”. Do połowy czerwca Michał Brański przejmie większościowe udziały w Stomilu Olsztyn

Fot. Artur Szczepański

Wszystko wskazuje na to, że lada moment zakończy się przejmowanie większości udziałów w piłkarskim Stomilu przez prywatnego inwestora.

Michał Brański w wywiadzie udzielonym Radiu Olsztyn powiedział, że rozmowy z władzami miasta zostały zakończone i jest z nich zadowolony.

Rozmowy zostały dawno ukończone (…) Wszystko jest ustalone. Prawnicy wymienili finalne zapisy umów. To jest tzw. polerka, żeby umowa były bez zarzutu. Brakuje tylko podpisów.

Zdaniem Michała Brańskiego, do połowy czerwca można się spodziewać podpisów na dokumentach.

Nie ma dokładnej daty, ale myślę, że zamkniemy to przed połową czerwca. Mówię to ze spokojem. Wszyscy mamy poczucie, że nic już się nie może wydarzyć.

Posłuchaj rozmowy Macieja Świniarskiego z Michałem Brańskim

Piłkarze Stomilu Olsztyn w znakomitym stylu utrzymali się w Fortuna 1. lidze, notując w wiosennej rundzie czwarty wynik w rozgrywkach. Byli gorsi tylko od ŁKS-u Łódź i Rakowa Częstochowa, które awansowały do ekstraklasy oraz od trzeciej w rozgrywkach Stali Mielec. Ostatecznie Stomil zakończył sezon na 11. miejscu.

 

Autor: M.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w Stomil, Olsztyn, inwestor, klub sportowy
„Atrakcji nie zabraknie”. Do niedzieli potrwa świętowanie 20-lecia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Z okazji jubileuszu odbędą się oficjalne uroczystości, ale także koncerty i wspólna zabawa. Trzydniowe obchody rozpoczną się wieczorem. Z tej okazji w Filharmonii w Olsztynie odbędzie...

Zamknij
RadioOlsztynTV