Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Napad na bank. Zamaskowani sprawcy okradli placówkę w Pieckach

Policja, Fot. Archiwum RO

Zamaskowani i uzbrojeni napastnicy okradli placówkę bankową w Pieckach. Trwa policyjna obława, a na drogach ustawiono policyjne blokady.

Do napadu doszło około godz. 15.30 przy ul. Łąkowej w Pieckach – informuje mł. asp. Dorota Kulig z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie:

Do banku weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn i grożąc przedmiotem przypominającym broń zażądali od kasjerek wydania pieniędzy. Kobiety oddały gotówkę, a napastnicy uciekli. Kobietom na szczęście nic się nie stało. O zdarzeniu natychmiast poinformowano jednostki ościenne. Zarządzone zostały blokady na wszystkich drogach. Na miejsce pojechali policjanci z pionu dochodzeniowo – śledczego. Przesłuchiwani są świadkowie i pracownicy. Zabezpieczany jest monitoring

– powiedziała mł. asp. Dorota Kulig.

00:00 / 00:00

Policja nie ujawnia ile pieniędzy ukradli napastnicy, ani w jakim kierunku mogli uciec. Wiadomo tylko, że odjechali samochodem. Na miejsce pojechali też policjanci z laboratorium kryminalistycznego KWP w Olsztynie i funkcjonariusze z psem tropiącym.

 

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, policja, napad, bank
Mundurowi walczyli o zdrowie młodej mieszkanki Kętrzyna. Kinga potrzebuje pieniędzy na leczenie

Funkcjonariusze kętrzyńskich jednostek straży granicznej, służby więziennej, policji i straży pożarnej podczas sportowych zmagań, wspierali walczącą o zdrowie Kingę. Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG...

Zamknij
RadioOlsztynTV