Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na ten moment kierowcy czekali od dawna. W nocy otwarcie ulicy Partyzantów w Olsztynie

Remontowana od wielu miesięcy ulica Partyzantów otwarta zostanie w całości. Mniejsze prace nadal będą prowadzone, ale samochody będą mogły przejechać w obu kierunkach.

Autobusy komunikacji miejskiej będą tamtędy kursować dopiero po zakończeniu wszystkich prac, najpóźniej pod koniec czerwca.

Zmiany zostaną wprowadzone także na ulicy Partyzantów przy dworcu głównym. Ma to związek z otwarciem placu postojowego przy skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Przemysłowej dla kursujących poza Olsztyn przewoźników prywatnych. Zlikwidowane zostaną przystanki tymczasowe przed wejściem do hali dworca kolejowego, a od  środy 1 maja zostaną udostępnione nowe.

Przystanki początkowe dla kursów jadących do placu Bema znajdują się na placu Konstytucji 3 Maja, a dla pozostałych kierunków na ul. Dworcowej, w kierunku ulicy Towarowej za zjazdem z placu Konstytucji 3 Maja. Z kolei przystanek dla wysiadających usytuowany jest na ulicy Lubelskiej, w kierunku ulicy Przemysłowej, przy stacji paliw.

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

Ulica Partyzantów w Olsztynie.
Fot. Łukasz Sadlak

Ulica Partyzantów w Olsztynie.
Fot. Łukasz Sadlak

Ulica Partyzantów w Olsztynie.
Fot. Łukasz Sadlak

Ulica Partyzantów w Olsztynie.
Fot. Łukasz Sadlak

Ulica Partyzantów w Olsztynie.
Fot. Łukasz Sadlak

 

Autor: K.Grabowska
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, Olsztyn, droga, remont, ulica, Partyzantów, modernizacja, otwarcie
Fot. M. Zbrożek
Dobra wiadomość dla żeglarzy. Kanał Niegociński w Giżycku oficjalnie oddany do użytku

We wtorek, czyli przed rozpoczęciem sezonu żeglugowego, Wody Polskie oddały do użytku wyremontowany Kanał Niegociński - poinformowała rzeczniczka Wód Polskich w Białymstoku Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz. Trwający od...

Zamknij
RadioOlsztynTV