Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na czym polega interwencja i jak ją przeprowadzić?

Fot. FB Inspektorat OTOZ Animals Działdowo

Gościem kolejnego wydania audycji Cztery Łapy był Damian Hładzio – inspektor OTOZ Animals w Olsztynie. Tematem programu była działalność OTOZ-u oraz interwencje, które przeprowadzają w różnych trudnych okolicznościach.

Jeżeli zastanawialiście się, jak przeprowadzić interwencję, czym się sugerować i co wziąć pod uwagę – posłuchajcie kolejnego wydania programu.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Nosek

Dziś polecamy do adopcji dwa koty – Uszka i Noska, które mają po 10 lat. Zastanawialiście się kiedyś nad tym, co stałoby się z Waszymi zwierzakami, jeśli by Was zabrakło? Uszek i Nosek jeszcze miesiąc temu miały dom, teraz mieszkają w schronisku. Ich człowiek nie żyje.

One same niestety wegetują, czekając być może na lepszy czas. Bardzo źle znoszą pobyt w azylu. Uszek zaczyna chorować, a Nosek zamknął się w sobie i bardzo mało je… Wolontariusze bardzo proszą o udostępnienia. Może chociaż dla jednego z nich pojawi się szansa? Wspólny dom byłby oczywiście cudem, na który wszyscy czekamy… Telefon do kontaktu: 692 262 261, 89 526 82 15 – Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.

Uszek

Autor: M. Szczygło
Redakcja: M. Rutynowski

 

Więcej w adopciaki
W świecie gryzoni

W kolejnym wydaniu audycji „Cztery łapy” zajęliśmy się tematem gryzoni. Skłoniła nas do tego historia, która opowiedziała nam wielka miłośniczka i opiekunka tych zwierząt -Monika Derdziak....

Zamknij
RadioOlsztynTV