Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 32 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Można przygotować się do świąt i wesprzeć potrzebujących

Fot. A. Skrago

Trwa Olsztyński Jarmark Wielkanocny. W Kuźni Społecznej przy ul. Kotańskiego kilkudziesięciu wystawców zachęca do przedświątecznych zakupów.

Są ozdoby wielkanocne, rękodzieło i atrakcje dla dzieci. W rozmowie z reporterką Radia Olsztyn odwiedzający przyznali, że takie wydarzenia są potrzebne, choć warto je mocniej promować.

Można przygotować się do świąt, ale też wesprzeć potrzebujących. Swoje stoisko z rękodziełem wykonanym podczas warsztatów terapii zajęciowej ma m.in. Dom Pomocy Społecznej w Grazymach. – To są rzeczy jedyne i niepowtarzalne – podkreśliła Joanna Garwolińska z DPS. Olsztyńskie hospicjum przygotowało ozdoby, babeczki i kartki świąteczne. Jak powiedziała Marzena Łukaszewicz dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie budowy nowej siedziby. Jarmark potrwa do niedzieli.

Posłuchaj relacji Aleksandry Skrago

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Fot. A. Skrago

Autor: A. Skrago
Redakcja: K. Ośko

 

 

 

 

Więcej w Wielkanoc, kiermasz, jarmark
Rękodzieło i tradycyjne wypieki na pierwszym Jarmarku Wielkanocnym w Elblągu

Tradycyjne świąteczne potrawy i ręcznie wykonane ozdoby. Na elbląskim Starym Mieście odbywa się pierwszy Jarmark Wielkanocny. Inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W rozmowie z naszym...

Zamknij
RadioOlsztynTV