Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Moja biało-czerwona” oczami uczniów. Stwórz pracę nawiązującą do flagi narodowej i wygraj atrakcyjne nagrody!

Farbki, pastele, kredki, wyklejanki , wyszywanki… wykorzystaj ulubioną technikę , dołóż trochę wyobraźni , stwórz patriotyczne dzieło i weź udział w konkursie „Moja biało-czerwona”.

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wycieczka do jednostki wojskowej. Zapraszamy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie z okazji Święta Niepodległości – ,,Moja biało-czerwona”.

Co trzeba zrobić?

W formie plastycznej pokazać, jak wygląda „Moja biało-czerwona” Ojczyzna. Praca może być dowolnych wymiarów, wykonana każdą z możliwych technik.

Kto może wziąć udział?

Prace mogą nadsyłać dzieci z przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych.

Co można wygrać?

Nagrodzimy trzy najlepsze prace w kategorii szkół podstawowych oraz przedszkoli (I miejsce, II miejsce, III miejsce) gadżetami o wartości 5 tys. zł.

Do kiedy trwa konkurs?

Na Wasze prace czekamy do 2 listopada. Należy je dostarczyć lub wysłać do Polskiego Radia Olsztyn wraz z kartą zgłoszeniową dołączoną do regulaminu. 5 listopada komisja konkursowa wybierze zwycięzców.

Regulamin i załącznik do pobrania. Regulamin-MOJA BIAŁO-CZERWONA 2018

 

Więcej w konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny w Piszu. Temat: 100-lecie odzyskania niepodległości

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu ogłosiła konkurs plastyczny " Polska Niepodległa" dla uczniów szkół gimnazjalnych i średnich. Prace można składać do...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV