Konkurs plastyczny w Piszu. Temat: 100-lecie odzyskania niepodległości

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Radiowy konkurs „Moja biało-czerwona” – praca jednego z uczestników. Fot. Ł.Sadlak
Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu ogłosiła konkurs plastyczny ” Polska Niepodległa” dla uczniów szkół gimnazjalnych i średnich. Prace można składać do połowy kwietnia.
Celem konkursu jest promowanie, rozpowszechnianie i wzmacnianie wśród młodzieży wizerunku Polski, rozbudzanie postaw patriotycznych poprzez rozwijanie wyobraźni plastycznej, przybliżenie piękna i bogactwa ziemi ojczystej.
Prace należy nadsyłać od 1 lutego do 16 kwietnia 2018r. Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie biblioteki.
Autor: Urząd Miejski w Piszu
Redakcja: A. Podbielska























![Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA] Premier Donald Tusk na odprawie służb w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2Fmid-26103011.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



