Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Młodzieżowy szlak liderów. Poznają tajniki współpracy

Fot. FB Aktywne Braniewo

Dobry lider potrafi słuchać, nie narzuca swojego zdania innym oraz potrafi sprawnie zarządzać pracą całej grupy. Młodzież z Fromborka i Braniewa doskonali swoje umiejętności podczas pierwszej edycji Wakacyjnej Szkoły Liderów.

Podczas warsztatów integracyjnych, połączonych z zabawą, pracowano nad wzmacnianiem mocnych stron i budowaniem zaufania w grupie – podsumowała koordynatorka Młodzieżowej Szkoły Liderów Alina Awiżeń.

Przez zabawę pokazywaliśmy tajniki współpracy. Dzieci uczyły się jak zarządzać, planować, jakie błędy można popełnić po drodze i jak je zniwelować (…) To była fajna forma planowania (…)

00:00 / 00:00

Niedawno zakończył się pierwszy etap projektu Fundacji Żółty Szalik. Za kilka dni grupa najaktywniejszych młodzieżowych liderów będzie mogła zrealizować swoje lokalne pomysły.

Brakuje fajnych, kreatywnych i wartościowych możliwości spędzania wolnego czasu po szkole. Pojawiają się pomysły w rodzaju: ochrona zwierząt i ochrona środowiska. Mnie jednak najbardziej fascynują te dotyczące ich najbliższej społeczności i takie chcemy wspierać.

00:00 / 00:00

W warsztatach uczestniczy młodzież w wieku od 11 do 15 lat, a zajęcia są bezpłatne.

Fot. FB Aktywne Braniewo

Fot. FB Aktywne Braniewo

Autor: I. Malewska
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Frombork, Braniewo, warsztaty, Szkoły Liderów
Gotowanie sposobem na integrację. Polsko-ukraińskie warsztaty kulinarne w Banku Żywności

Lepią ukraińskie pielmieni i gotują polski bigos - rodziny z Ukrainy i Polski mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach kulinarnych. Zajęcia organizuje Bank Żywności w Olsztynie....

Zamknij
RadioOlsztynTV