JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Michał d’Obyrn o meczu Argentyna – Arabia Saudyjska: to absolutna sensacja

Michał d’Obyrn

Sensacja w pierwszym meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. Argentyna przegrała z Arabią Saudyjską 1:2. Po południu Polska zmierzy się z Meksykiem.

Gola dającego prowadzenie Argentynie z rzutu karnego strzelił już w 10. minucie Leo Messi i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W 48. minucie Saudyjczycy wyrównali, a gol, który ustalił wynik meczu na 2:1 padł w 53. minucie.

„To absolutna sensacja” – powiedział  Michał d’Obyrn, dziennikarz sportowy Radia Olsztyn.

To według mnie jest jedna z największych sensacji w historii piłkarskich mistrzostw świata, a przypomnę, że pierwsze mistrzostwa odbyły się w 1930 roku i tych spotkań było mnóstwo.  Z całą pewnością bardzo niewielu kibiców piłkarskich na świecie spodziewało się, że Argentyna z Arabią Saudyjską straci jakikolwiek punkt, że będzie remis, a tu porażka to sensacja o nieprawdopodobnej skali.

00:00 / 00:00

W drugim meczu grupy C Polska zmierzy się z Meksykiem. Początek spotkania o godzinie 17.

Michał Żukowski: nastroje przed meczem Polska – Meksyk są bardzo optymistyczne

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za K. Piasecka

Więcej w sport, piłka nożna, mundial, Mistrzostwa Świata, Katar

Piłkarska reprezentacja Polski rozegra dziś o godzinie 17 pierwszy mecz w mistrzostwach świata w Katarze. Trwa odliczanie do pierwszego gwizdka w meczu Polska - Meksyk. Stać...