Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Mecz nie o punkty, ale bardzo prestiżowy”. Do Morąga przyjedzie wicelider Ligi Centralnej

Fot. Julka Grunwald Photography

To będzie wielki mecz w Wielki Piątek. Piłkarze ręczni drugoligowej Jedynki Kodo Morąg zmierzą się towarzysko z wiceliderem Ligi Centralnej – KPR-em Legionowo.

– Będzie okazja jeszcze bardziej wypromować naszą dyscyplinę w mieście – cieszy się trener morążan, Krzysztof Farjaszewski.

Mecz nie o punkty, ale bardzo prestiżowy. Zależy nam na promowaniu piłki ręcznej w Morągu, a to jest chyba najlepszy sposób na promocję sportu. Wszystko u nas zaczyna się energicznie rozwijać, więc choćby tylko dla publiczności, dla osób, które przyjdą na mecz, warto wyjść na parkiet i rozegrać to spotkanie. Zdajemy sobie sprawę, z kim gramy. Nie ma co się oszukiwać – rywal  mocniejszy, bardziej utytułowany. Mamy pokorę przed nim, aczkolwiek wyjdziemy na boisko i pokażemy to, co potrafimy najlepiej – jak potrafimy grać w piłkę ręczną.

00:00 / 00:00

Mecz Jedynka Kodo – KPR Legionowo w piątek w Morągu o godzinie 20.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w KPR Legionowo
Szczypiorniści Warmii nie zagrają w Superlidze

W Końskich zakończył się trzydniowy Turniej Mistrzów, w którym wystąpiły najlepsze zespoły I ligi mężczyzn sezonu 2020/2021. Zwycięzcą imprezy okazał się zespół KPR Legionowo. Kolejne miejsca...

Zamknij
RadioOlsztynTV