Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zachęca na Warmii i Mazurach do głosowania na Andrzeja Dudę

Fot. Przemysław Getka

„W najbliższą niedzielę władza należy do nas i będziemy mogli zrobić z tą władzą, co uznamy za słuszne”. Takimi słowami do głosowania na Andrzeja Dudę namawiała w Olsztynie Marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Z działaczami i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości spotkała się w Hotelu Kopernik. Elżbieta Witek podkreślała, że w niedzielę będziemy mieli „święto demokracji, które wiąże się z olbrzymią odpowiedzialnością”.

00:00 / 00:00

Elżbieta Witek zachęcała zebranych do tego, by do głosowania na Andrzeja Dudę – w ostatnich godzinach kampanii wyborczej – przekonywali swoje rodziny i znajomych. Przypomnijmy, że cisza wyborcza rozpocznie się w piątek o północy i potrwa aż do zamknięcia lokali wyborczych w niedzielę. Te będą otwarte od godziny 7 do 21.

Wcześniej Marszałek Sejmu spotkała się również z mieszkańcami Ełku.

-Do końca kampanii zostały niecałe dwa dni i żadnej chwili nie można zmarnować – podkreśliła Elżbieta Witek.

Elżbieta Witek zachęcała do udziału w wyborach. Przypomniała, że nie zawsze funkcjonowały programy społeczne – jak 500 plus i nie zawsze tak być musi, dlatego warto w niedzielę głosować na to, co jest znane.

00:00 / 00:00

Oprócz Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich startują: Rafał Trzaskowski, Władysław Kosiniak-Kamysz, Szymon Hołownia, Krzysztof Bosak, Robert Biedroń, Stanisław Żółtek, Paweł Tanajno, Mirosław Piotrowski, Marek Jakubiak i Waldemar Witkowski.

Fot. Przemysław Getka

Fot. Przemysław Getka

Fot. Przemysław Getka

Fot. Przemysław Getka

Fot. Przemysław Getka

Fot. Przemysław Getka

Fot. Przemysław Getka

Fot. Przemysław Getka

Fot. Przemysław Getka

 

Autor: M. Zbrożek/M. Lewiński
Redakcja: K. Ośko/A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wybory prezydenckie
Kampania prezydencka oraz spotkanie Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa. Posłuchaj audycji Jeden na Jednego

Gośćmi Andrzeja Piedziewicza w audycji byli: Marcin Kuchciński - Platforma Obywatelska, Dariusz Rudnik - Prawo i Sprawiedliwość. Temat 1. Kończy się kampania wyborcza przed wyborami prezydenckimi....

Zamknij
RadioOlsztynTV