Marian Podziewski: Rządy PO-PSL były dobre dla Polski i Polaków
Rządy PO-PSL były dobre dla Polski i Polaków – tak ocenia wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski i kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego w wyborach do sejmu.
Widać to chociażby na przykładzie Warmii i Mazur – podkreślił gość Porannych Pytań Radia Olsztyn.
M. Podziewski
Marian Podziewski dodał, że teraz swoje bogate doświadczenie z kilkunastu lat pracy w samorządzie i 8 lat na stanowisku wojewody, chce przenieść na grunt Sejmu i dlatego kandyduje w tych wyborach.
Z Marianem Podziewskim rozmawia Michał d’Obyrn.
(wchr/as)






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


