Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Marcin Denert piłkarzem weekendu w 3 lidze – posłuchaj rozmowy!

Obrońca Znicza Biała Piska – Marcin Denert został kolejnym piłkarzem weekendu w trzeciej lidze, wybieranym w zabawie Radia Olsztyn i portalu Dwadozera.pl

Walka Denerta z Dawidem Kowalskim z Sokoła Ostróda trwała niemal do samego końca. Obie drużyny spotkały się w sobotę i tym razem lepszy był Sokół.

Z laureatem trzeciej odsłony naszego plebiscytu – Marcinem Denertem – Maciek Świniarski rozmawiał przed tym pojedynkiem.

00:00 / 00:00

………………………………………………………………………

W trzeciej odsłonie konkursu nominowali byli piłkarze:

1. Daniel Chiliński (Huragan Morąg) – dwie bramki w wygranym 4:0 meczu z Granicą Kętrzyn oraz bardzo dobra gra w całym meczu. – Zachowywał się, jak rasowy napastnik. Był tam, gdzie być powinien – ocenił jego postawę trener morążan – Czesław Żukowski.

2. Marcin Denert (Znicz Biała Piska) – obrońca sprowadzony zimą z Wissy Szczuczyn. Nie dość, że świetnie radził sobie w obronie podczas zremisowanego 1:1 meczu ze Startem Działdowo, to popisał się jeszcze kapitalną bramką w 23 minucie.

3. Dawid Kowalski (Sokół Ostróda) – miał udział w obu bramkach Sokoła po… wyrzutach z autów. W tyłach również bez zarzutu. Walnie przyczynił się do zwycięstwa ostródzian nad Dębem Dąbrowa Białostocka (2:1).

4. Patryk Wiliński (Barkas Tolkmicko) – wysoki obrońca zaliczył pierwsze, ale za to bardzo ważne, bo dające zwycięstwo, trafienie w sezonie. Z zadań defensywnych również wywiązał się bez zarzutów. Barkas nie stracił żadnego gola i pokonał LZS Narewka 1:0.

………………………………………………………………………

(mświn/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, konkurs
Święta Lipka i Wysoka w konkursie na zadbany zabytek

Dwa zabytki z Warmii i Mazur znalazły się na liście obiektów nominowanych do konkursu Zabytek Zadbany. Są to kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Świętej Lipce...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV