Magdalena Ogórek: powinniśmy kreować dialog w sposób wyważony
Nie rozumiem podsycania antagonizmu z Rosją – powiedziała Magdalena Ogórek – gość Porannych Pytań Radia Olsztyn, kandydatka SLD na urząd Prezydenta RP – komentując słowa prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wypowiedziane na przejściu granicznym w Grzechotkach, iż musimy wysyłać silne sygnały, że nie boimy się Rosji. – Musimy pamiętać, że mamy do czynienia z mocarstwem atomowym, którego doktryna wojenna dopuszcza jej prewencyjne użycie.
Zdaniem kandydatki, zamiast wymachiwać szabelką powinniśmy prowadzić z Rosją wyważony dialog.
Do wysłuchania rozmowy z Magdaleną Ogórek zaprasza Leszek Cimoch
(łw/as)




![Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



















