Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Łukasz Puciłowski: Gramy o najwyższe cele


– Mimo problemów z budżetem, stworzyliśmy zespół, który będzie ambitnie walczył o każdy punkt – mówił dziś na konferencji prasowej nowy prezes Stomilu – Łukasz Puciłowski.

Sternik „Dumy Warmii” podkreślił, że władze robią wszystko, aby pozyskać nowych sponsorów i partnerów, którzy z roku na rok będą pchać klub do przodu. Celem długoterminowym jest powrót do ekstraklasy, ale na tę chwilę dla Puciłowskiego liczy się najbliższy sezon.

W osiąganie najwyższych celów wkład mają mieć także młodzi zawodnicy z Akademii Stomilu. Ta ma być rozwijana i zyskiwać na znaczeniu w regionie. Łukasz Puciłowski, wznowił także rozmowy z olsztyńskim ratuszem. Chciałby, aby miasto było ważnym partnerem przy budowaniu marki Stomilu i Olsztyna.

W rozmowie z Piotrem Świniarskim prezes zdradził m.in. jakie cele sportowe postawił przed drużyną.

00:00 / 00:00

W pierwszym meczu nowego sezonu Stomil Olsztyn zagra z Chrobrym Głogów. Mecz odbędzie się 1 sierpnia przy alei Piłsudskiego w Olsztynie.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn
Stomil Olsztyn ma nowego prezesa

Łukasz Puciłowski nowym prezesem pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Zastąpił na stanowisku Grzegorza Lecha, który został drugim trenerem pierwszego zespołu biało-niebieskich. - Pracę na rzecz Stomilu traktuję jako...

Zamknij
RadioOlsztynTV