Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stomil Olsztyn ma nowego prezesa

Fot. www.stomilolsztyn.com/Paweł Piekutowski

Łukasz Puciłowski nowym prezesem pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Zastąpił na stanowisku Grzegorza Lecha, który został drugim trenerem pierwszego zespołu biało-niebieskich.

– Pracę na rzecz Stomilu traktuję jako wyzwanie. Zarówno zawodowe, jak i osobiste, bo sport od zawsze był i jest moją pasją – podkreślił nowy prezes „Dumy Warmii”. – Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie w zarządzaniu dużymi spółkami uda się wykorzystać również w futbolu. Mam nadzieję, że sprawnie przeniosę na futbolowy grunt sprawdzone biznesowe rozwiązania, które pozwolą klubowi na systematyczny i zrównoważony rozwój. Przed nami dużo trudnej pracy, ale mam mnóstwo zapału i wierzę, że tę energię uda się przekazać wszystkim zaangażowanym w tworzenie olsztyńskiej piłki – dodał.

Łukasz Puciłowski pochodzi z Dolnego Śląska i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przez kilkanaście lat uczestniczył w tworzeniu Grupy Impel. W latach 2012-2020 nowy prezes Stomilu zarządzał natomiast grupą kapitałową Promedica24, wchodzącą w skład amerykańskiego funduszu inwestycyjnego PineBridge Investments.

W piątek, 16 lipca, w siedzibie klubu odbędzie się pierwsza konferencja prasowa nowego prezesa.

Źródło: www.stomilolsztyn.com
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, nowy prezes]
Kolejne nowe twarze w Stomilu. Kto dołączył do drużyny?

Szeregi biało-niebieskich zasiliło czterech nowych zawodników. Dwóch z nich dołączyło do Stomilu na zasadzie wypożyczenia. Do Stomilu dołączył Merveille Fundambu. Pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga pomocnik...

Zamknij
RadioOlsztynTV