Los zwierząt w naszych rękach
Do „Dziecinady” raz na jakiś czas zapraszamy osoby pracujące w schroniskach dla zwierząt. Bywa też tak, że także my odwiedzamy tego typu miejsca.
Tym razem to nasze studio odwiedziły: dyrektor Schroniska dla zwierząt w Olsztynie – Anna Barańska oraz pracownik Agata Jastrzębska. Podczas rozmowy była także obecna suczka o imieniu Grandi.
Panie opowiedziały nam w jaki sposób możemy pomóc zwierzętom znajdującym się w schronisku, wyjaśniały na czym polega świadoma adopcja oraz przekonywały jaki korzyści płyną z adopcji psa czy kota.
Przyznajemy, że takie rozmowy i spotkania są zawsze w Dziecinadzie niezwykle ważne, bo jednym z celów naszej audycji jest uwrażliwianie małych słuchaczy na cierpienie zwierząt. W ostatniej audycji nie zabrakło także recenzji. Tym razem Juka omówiła książkę pt. „Marysiu, jak myślisz” autorstwa Manueli Gretkowskiej. Nie zabrakło także Konkursu Kosmicznego i Słuchowiska.
Do usłyszenia!
![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=230&h=130&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






















