Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Krawczyk ostro do fanów: „Mogą iść do filharmonii!”

Krzysztof Krawczyk podczas koncertu inaugurującego łódzkie Senioralia. PAP/Grzegorz Michałowski

Krzysztof Krawczyk wydał singiel „Lewandowski, gol dla Polski”, którym składa hołd kapitanowi naszej kadry. Piosenka spotkała się z surowymi ocenami niektórych fanów. „Hejterzy mogą wziąć do ręki dobrą książkę albo iść do teatru czy filharmonii” – skomentował muzyk.

„Ta płyta jest dla kibiców, żeby cieszyli się muzyką. Żyjemy w bałaganie, nie możemy się dogadać. Jesteśmy jak dwa narody mówiące różnymi językami i potrzebujemy piłki. Bo kiedy przychodzi mecz, jesteśmy razem” – opowiada o nowej piosence.

„Moja piłkarska płyta to wesoły okrzyk i prosta, nośna muzyka. Chodzi przecież o radość, zabawę. Jak w piłce” – mówi piosenkarz.

Krawczyk zapowiedział również, że to dopiero początek jego niespodzianek muzycznych dla fanów piłki nożnej, z okazji zbliżającego się Mundialu w Rosji.

Nowy utwór Krzysztofa Krawczyka można było już usłyszeć w Programie Porannym Radia Olsztyn. Do mundialu w Rosji pojawi się na naszej antenie zapewne jeszcze kilkukrotnie.

Autor: Z. Krzyżanowski (PAP Life)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, mundial, Robert Lewandowski
Olimpia Elbląg wciąż w grze o baraże

Tylko pięć spotkań zostało do rozegrania elbląskiej Olimpii w tegorocznych rozgrywkach drugiej ligi. Żółto-biało-niebiescy rozpoczynając piłkarską wiosnę, zapowiadali walkę o awans na zaplecze ekstraklasy, ale rzeczywistość...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV