Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Krajowa Administracja Skarbowa zaprasza w swoje szeregi. Trwa rekrutacja

Fot. KAS

Trwa rekrutacja do pracy w oddziałach celnych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Olsztyńska Izba Krajowej Administracji Skarbowej zatrudni 20 nowych funkcjonariuszy do oddziałów w Bezledach, Gołdapi i Korszach.

Jak mówi młodszy aspirant Marta Rosiak – korzyści z pracy w służbie celnej jest wiele.

Nowo zatrudniony funkcjonariusz może liczyć, po przyjęciu do służby, na uposażenie zasadnicze i różnego rodzaju dodatki i premie. M.in. dodatek za stopień służbowy, za wieloletnią służbę, dodatek kontrolerski, dodatek za służbę w porze nocnej, ale także inne dodatki uzasadnione szczególnymi właściwościami, kwalifikacjami i umiejętności.

00:00 / 00:00

Atutem jest także dodatkowy urlop wypoczynkowy i emerytura mundurowa, która przysługuje po 25 latach służby. Szczegółowe informacje o naborze i wymaganiach można znaleźć na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiej Izby Krajowej Administracji Skarbowej.

Autor: L. Tekielski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rekrutacja
UWM czeka na studentów. Rusza rekrutacja uzupełniająca

Rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Uczelnia zapewnia, że są jeszcze miejsca wolne. Jak mówi prorektor ds. studenckich dr hab. Sławomir Przybyliński, chętnych...

Zamknij
RadioOlsztynTV