DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Koszykarki KKS-u nie miały szans w starciu z liderem

Tomasz Sztąberski. Fot. Łukasz Węglewski

Po dwutygodniowej przerwie koszykarski KKS-u Olsztyn wróciły na pierwszoligowe parkiety w nie najlepszym stylu.

Na wyjeździe olsztynianki przegrały z liderem tabeli AZS-em Uniwersytet Gdański 49:93.

Widocznie ta przerwa mocno zaszkodziła moim zawodniczkom, chociaż początek spotkania był obiecujący. Jedynie nasza była zawodniczka Karina Szczurewska, obecnie grająca w Gdańsku, trzymała fason i wynik. Niestety początek drugiej kwarty z wynikiem 0:16 dla nas zdecydowało o końcowym wyniku. Przeciwniczki nabierały coraz większego przekonania o własnej wyższości, a u nas wkradły się nerwy. Były czyste akcje, zakończone nietrafionymi rzutami. Przez to coraz gorzej wyglądamy w tabeli

–  podsumował trener olsztynianek, Tomasz Sztąberski

00:00 / 00:00

Autor/redakcja: K.Piasecka

Więcej w koszykówka, Tomasz Sztąberski
Koszykarze Stomilu zmierzą się z rezerwami Trefla Sopot

Koszykarze olsztyńskiego Stomilu po wolnym weekendzie, wracają do walki o ligowe punkty. Jutro zmierzą się przed własną publicznością z rezerwami Trefla Sopot. Olsztynianie się w sytuacji...