Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Koronawirus w Wydziale Komunikacji olsztyńskiego ratusza. „Apelujemy, aby odłożyć wizytę na późniejszy termin”

Fot. Adobe Stock

Sześć osób z bezpośredniej obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji olsztyńskiego Urzędu Miasta jest zakażonych koronawirusem.

Dlatego w najbliższym tygodniu będą ograniczenia w przyjmowaniu petentów – informuje Patryk Pulikowski z olsztyńskiego ratusza.

W tym czasie klientów będą mogły obsługiwać bezpośrednio tylko 3 osoby, dlatego liczba spraw, jakie mogą zostać załatwione każdego dnia zmniejszy się do 48. Po 24 miejsca przeznaczone są dla osób, które chcą zarejestrować auto oraz odebrać dowód rejestracyjny. Poza tym od poniedziałku, czasowo zostaje zawieszona telefoniczna rejestracja interesantów.

Wydział Komunikacji jest jednym z tych, które obsługują największą liczbę interesantów i, jak zapewnia Patryk Pulikowski,wdrażane są rozwiązania usprawniające pracę. Jednocześnie prosi, by w miarę możliwości przełożyć wizytę.

Apelujemy, aby odłożyć wizytę w wydziale na późniejszy termin, po 15 lutego, gdy wszyscy chorzy wrócą z  izolacji do pracy. Przypominamy, że poza Wydziałem Komunikacji przy ulicy Knosały obsługę interesantów prowadzi także punkt działający w Galerii Warmińskiej.

00:00 / 00:00

Od 8 lutego olsztyński Wydział Komunikacji będzie czynny w poniedziałki od 8 do 16, a od wtorku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

.
Autor: K.Kantor
redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w auto, Olsztyn, samochód, wydział komunikacji, rejestracja
Po ponad 30 latach Olsztyn odnawia współpracę z amerykańskim Richmond

Po latach Richmond - stolica amerykańskiego stanu Wirginia - odnawia współpracę z Olsztynem. Właśnie podpisano umowę miast siostrzanych. Oba miasta zadeklarowały współpracę już ponad ćwierć wieku...

Zamknij
RadioOlsztynTV