Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Konkurs Słodkie Radio w Twoim mieście rozstrzygnięty! Wybraliśmy miejscowości, które odwiedzimy?

Nasz urodzinowy konkurs „Słodkie Radio w Twoim mieście” rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy wiele życzeń prosto z Waszych serc, a przede wszystkim bardzo oryginalnych. Te ostatnie wyróżniliśmy.

Radiowa komisja konkursowa wybrała najlepsze życzenia, a ich zwycięzcy otrzymają od nas urodzinowe prezenty – radio cyfrowe i radiowe upominki. Natomiast miejscowości, z których są zwycięzcy, odwiedzimy z urodzinowymi słodkościami od Radia Olsztyn. Szukajcie nas od godziny 9.

W poniedziałek wybierzemy się do Spychowa. Swoje życzenia z tej miejscowości przysłała nam pani Katarzyna. Oryginalne życzenia pani Sabiny sprawiły, że we wtorek pojedziemy do Nidzicy. Środowe przedpołudnie powitamy w Piszu, gdzie zaprosiła nas swoimi życzeniami pani Anna.

Naszych słodkości w czwartek będą mogli posmakować mieszkańcy Olsztyna. A ze stolicy regionu napisał do nas pan Andrzej. Ostatniego dnia, czyli w piątek, odwiedzimy panią Anetę i Biskupiec.

Wszystkim naszym słuchaczom dziękujemy za życzenia, a ze zwycięzcami widzimy się już od poniedziałku!

Autor: M. Rutynowski
Redakcja: A. Niebojewska

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w video, Słodkie Radio w Twoim mieście
„Pozytywne sposoby nie przynoszą zamierzonych efektów”. O szczepieniach w Porannych Pytaniach

Pozytywne metody zachęcania do szczepień przestały działać – przyznawał w Porannych Pytaniach wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki. Z danych Urzędu Wojewódzkiego wynika, że dotychczas przeciwko COVID-19 zaszczepiło...

Zamknij
RadioOlsztynTV