DZIŚ: 10 °C pogoda dziś

Kompromitacja Stomilu w Mielcu. Olsztynianie przegrali ze Stalą 0:4

Grzegorz Lech, fot. Paweł Piekutowski

Fatalny występ Stomilu Olsztyn w 17. kolejce pierwszej ligi. Biało-niebiescy przegrali w Mielcu ze Stalą aż 0:4 (0:1).

Do siatki trafiali: Bartosz Nowak w 36 minucie, Andreja Prokić w 53 minucie, Łukasz Wroński w 61 i Kacper Sadłocha w 81 minucie. Mimo wpuszczonych czterech goli, to był dobry występ naszego bramkarza. Gdyby nie Piotr Skiba, wynik mógł być znacznie wyższy.

00:00 / 00:00

Spotkanie skomentował Piotr Zajączkowski:

I jeszcze zawodnik Stali – Krystian Getinger:

Żółte kartki;
PGE FKS Stal Mielec: Grzegorz Kuświk
Stomil Olsztyn: Rafał Śledź

Spotkanie sędziował Sebastian Krasny z Krakowa. Mecz obejrzało ponad 3 tysiące widzów.

Autor: M.Świniarski/PAP
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w mecz, Stomil Olsztyn
Po ostatnim zwycięstwie Stomil zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec. „Rywal jest mocny, ale wierzymy w zdobycie trzech punktów”

W Olsztyńskim Stomilu - bojowe nastroje. Po serii trzech meczów bez porażki, Biało - niebiescy pojechali do Mielca, żeby spróbować wyszarpać punkty miejscowej Stali. W autokarze...