JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Kolejny świetny start Zbigniewa Staniszewskiego w Mistrzostwach Polski Rallycross

To był kolejny znakomity start Zbigniewa Staniszewskiego w Mistrzostwach Polski Rallycross. Olsztynianin jadący Fordem Fiestą RX wygrał trzecią rundę na torze w Słomczynie.

W wielkim finale pokonał Jakuba Przygońskiego w Peugeocie 208 RX o ponad 14 sekund, choć po biegach kwalifikacyjnych, to kierowca Orlen Teamu prowadził w stawce.

„Dramatyczny weekend ze szczęśliwym zakończeniem” – podsumowuje popularny „Stanik”.

Więcej w Zbigniew Staniszewski
Zbigniew Staniszewski najlepszy w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski w rallycrossie

Zbigniew Staniszewski wygrał w Słomczynie pierwszą rundę Mistrzostw Polski w rallycrossie. Kierowca rajdowy z Olsztyna zostawił w biegu finałowym w pokonanym polu Marcina Wicika i Jakuba...