Kolejne wzmocnienie Startu
W elbląskim Starcie kręci się transferowa karuzela.
Klub poinformował o czwartym transferze do budowanego przez trenera Antoniego Pareckiego solidnego, jakościowo mocnego zespołu w Elblągu. Tym razem szeregi Startu zasili Kinga Grzyb z chorzowskiego Ruchu.
Piłkarkę i jej walory sportowe prezentuje Dariusz Bajczyk, dyrektor zarządzający Startu w rozmowie z Andrzejem Minkiewiczem.
Kinga Grzyb podpisała kontrakt z elbląskim klubem na dwa lata. (ami/łw)






![Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















